Tervetuloa Kutri.net:in uuteen blogiin!

Hermoni paloivat niin täydellisesti aiemmin käyttämään iBlog-ohjelmaan, ettei minulla enää ollut muuta vaihtoehtoa kuin suorittaa kauan harkitsemani hyppy WordPressiin, jota käytän nyt Ecto-ohjelman avulla. Kokeilustani WordPressin ja sen kanssa toimivien ohjelmien kanssa takkuamisesta löydät Kirjailijaelämää-blogistani.

Koska kirjoitan nyt hullun inspiraation vallassa kirjaani, voi mennä hetki ennen kuin tämä blogi toimii ihan niin kuin pitäisi, mutta pyrin päivittämään tätä blogia ainakin muutaman päivän välein, että pääsen taas bloggausvireeseen.

Vanha, ihan täysin sekaisin oleva blogi on poistettu.

Kivaa olla takaisin!

Haluaisitko jutella Katrin kanssa?

Voit varata ajan keskusteluun osoitteessa kurssit.kutri.net. Löydät sieltä myös Kirjoituskurssin, joka opettaa sinulle kuinka voit kirjoittaa kirjan, käsikirjoituksen ja televisiosarjan konseptin.

Herättikö juttu ajatuksia? Kommentoi rohkeast!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.